KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154304
nr 1515 4304
Ralph Judell
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Sensommarbukett. Signerad, daterad 88. Olja på duk, 50x33 cm, yttermått inklusive ram: 59x42 cm
Ralph Judell, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:27:29
16/1 20:09:23